Plovdiv Üniversitesi

bulgaristan plovdiv universitesi

Plovdiv Üniversitesi Avrupa birliği standardına uygun bir eğitim hizmetini, uluslararası müfredata dayalı bir eğitim hizmeti vermektedir. Yurtdışından birçok öğrenciyi bünyesinde eğiterek mezun eden Plovdiv Üniversitesi sınavsız ve taban puanı gerekmeden her öğrenciyi eğitmek için çok uygun fiyat seçenekleri dahilinde bünyesine kabul etmektedir.

Plovdiv Üniversitesi, öğrenciler için sağlamış olduğu eğitim bölümlerinde,

  • Gıda Teknolojileri,
  • Tıp
  • Teknik
  • Ziraat ve Tarım,
  • Tıp Koleji,
  • Avrupa Koleji
  • Ekonomi ve Tarım Koleji

Tüm bu bölüm seçenekleri ile bir öğrencinin hayalini kurduğu bir mesleği okuyarak, geleceği için güçlü adımlar atabilmesi için bünyesindeki öğrencileri mezun ederek kaliteli bir eğitim hizmeti ilkesinde sağlamaktadır.

Plovdiv Üniversitesinde; öğretim üyeleri 8000’e yakın öğrenciye hizmet kapasitesinde belirli alan ve bölümlere ayrılarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Tüm bu öğrencilere en iyi eğitimi sağlama adına çalışan öğretim üyeleri 160 doçent, 30 profesör ve 900 öğretmen kadrosu ile ciddi bir eğitim uluslararası bir niteliğe uygun olarak sağlanmaktadır.

Plovdiv Üniversitesi Hizmeti

Plovdiv Üniversitesi, Plovdiv şehrinin bazı noktalarına yayılmış bir şekilde eğitim hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu eğitim hizmetini alan Türk öğrenciler, öğrencilik deneyimlerini, bilgi paylaşımlarını, Bulgaristan’daki hayatın nasıl bir şekilde yürüdüğü, okudukları üniversitelere ilişkin bilgi ve sınav sistemleri gibi birçok düşüncelerini ekşi sözlük, Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sitesindeki yorum paylaşımı ve diğer forum sitelerinde internet üzerinden paylaşabilmektedirler.

Tüm bu paylaşımlar sayesinde Plovdiv Üniversitesi eğitiminin kalitesini, bir öğrenci mezun olana kadar eksiksiz bir ilke dahilindeki politikası ile dünya kalite standardını en iyi bir biçimde yansıtmaktadır. Sınavsız olarak girilebilen ve herhangi bir taban puanı gerektirmeden tüm Bulgaristan Üniversiteleri uygun fiyat imkanları sayesinde ülkemizde oldukça talep Bulgaristan Üniversiteleri için artmış durumdadır.

Bunun yanında Plovdiv Üniversitesinde veya Bulgaristan’ın diğer üniversitelerinde okumak isteyen bir öğrenci adayı için tüm ihtiyaç gereksinimlerini Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sağlamaktadır. Sağladığı hizmet ile ülkemizdeki öğrencilerin Bulgaristan’da barınma, ulaşım gibi ihtiyaçlarını ve üniversitede okuma koşulları, fiyatları gibi tüm bilgileri de karşılayarak eğitim görme adına tüm engelleri kendisi üstlenerek öğrenciler için memnuiyet esasla bir yurtdışı danışmanlık hizmeti yürütmektedir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş