Sofya Tıp Üniversitesi

bulgaristan sofya tip universitesi

1917 yılından beri tıp alanında öğrenci yetiştiren Sofya Tıp Üniversitesi, en uygun fiyat seçenekleri ile ülkemizdeki öğrencilere kapılarını ardına kadar açmaktadır. Ülkemizde bir tıp okumak için belirli bir puan almak ve bu puanı lisedeki ortalamanın da etkisiyle, ülkemizde bir tıp fakültesi okuyabilmek kimi öğrenciler için çok zorlu olabilmektedir. Hatta kimi zaman alınan puanlar tıp okuyarak geleceklerini bu yönde tayin eden kişiler için kimi zaman yetersiz kalabilmektedir.

Sofya Tıp Üniversitesi, herhangi bir puan şartı veya sınav şartı aramadan öğrencileri bünyesinde tıp eğitimi vermek üzere çok cazip fiyatlar ile kabul etmektedir. Sofya Tıp Üniversitesinde bir öğrencinin alabileceği bölümler içeriğinde, hemşirelik, diş teknisyenliği, laborantlık, sağlık uzmanlığı, röntgen teknisyenliği, sağlık bakımı, ebelik, kamu sağlığı ve sağlık bakımı yönetimi, tıp fakültesi, diş hekimi gibi alanlardan birini tercih ederek gelecekleri adına güçlü bir başlangıç yapabilmektedirler.

Bir Tıp Üniversitesi Farklı

Sofya Tıp Üniversitesi dünya standardına uygun bir akademik kadro ve profesyonelliği işaret eden kalitesi ile uluslararası müfredata uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Tıp alanına özgün bölüm içerikleri ile, binlerce öğrenciyi mezun ederek gelecekleri adına mesleki kariyerlerine başlama imkanı sağlamaktadır.

Ülkemizde Bulgaristan’da bulunan Sofya Tıp Üniversitesini seçip mezun olarak, diplomasıyla hep hayalini kurduğu mesleği tüm geleceği boyunca gerçekleştirmek istiyorsa, ülkemizin birçok noktasında bulunan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerine giderek detayları öğrenebilmektedirler. Öğrencinin Sofya Tıp Üniversitesinde öğrenim görebilmesi için tüm bilinmesi gerekeni, yurtdışı danışmanlığı Sofya Tıp Üniversitesi için uygun fiyat seçeneklerini, okuyacağı üniversiteye en yakın bulunan konaklama hizmeti gibi tüm hizmet detaylarında öğrenciye aracı olarak piyasadaki en cazip fiyat içeriği ile yardımcı olmaktadır.

Bu sayede ülkemizde tıp okumak için yüksek puanlar alma ve kazanılamadığında tekrar yıllar kaybetmek yerine Sofya Tıp Üniversitesinde bu kaybedilen bir yıl ve tekrar sınava hazırlık için harcanan para kaybı yaşanmadan tıp bölümünden mezun olabilme imkanı bulunmaktadır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş